E - SHOP

Vítáme Vás v eshopu, který vychází z bohatých letitých zkušeností našeho profesionálního týmu, složeného ze speciálního a sociálního pedagoga, logopeda, psychologa a dalších pedagogických pracovníků.


KLIKNĚTE ZDE: 

Vítáme Vás všechny malé i velké,

právě jste našli zábavné vzdělávací multismyslové hry, které jsou vhodné pro práci doma, ve třídě i na terapiích. Nabízíme hry zaměřené na podporu senzorické integrace. Hry jsou zaměřené na komplexní rozvoj osobnosti - oblast intelektuální, vizuální, sluchové nebo motorická.

Hry a materiály jsou inspirované Montessori metodikou, které pomáhají dětem rozvíjet jejich zvědavost a kreativitu při učení a užívání si každého učení. Usnadňují jim objevování světa svým vlastním způsobem a svým vlastním tempem. Tyto hry vás zvou k dotyku, prožívání, cítění a objevování prostřednictvím pocitů a smyslů.

S následujícím výběrem vzdělávacích her budete moci zábavnou a zábavnou formou trénovat paměť, pozornost, jemné motorické dovednosti nebo čtení nejmenších dětí.

Nabízíme vám také materiál, který jim pomůže zlepšit řeč, porozumět emocím nebo se stát autonomnější a řídit organizaci času.

Vybere si opravdu každý ♥

Vytvořte si webové stránky zdarma!